Charlotte‘s Dress kolekcija šunims

charlottes-dress-italiski-drabuziai-sunims

„Dog and Cat“ prekiauja elegantiškais „Charlotte‘s Dress“ šunų drabužėliais ir prabangiais aksesuarais

„Dog and Cat“ šunų grožio salonas prekiauja „Charlotte‘s Dress“ suknelėmis, aksesuarais, pavadėliais, rankinėmis bei lovomis Jūsų augintiniams. Tai jaunas prekės ženklas, kuris gimė iš besąlygiškos meilės gyvūnams ir aistros madai. Charlotte‘s Dress“ skirta Jūsų keturkojo draugo gražiam ir madingam atrodymui.

„Charlotte‘s Dress“ produkcija yra unikali. Medžiagos kokybiškos ir viskas pagaminta Italijoje. Kompanijos tikslas – patenkinti savo klientų poreikius, kurie mėgsta rengti šuniukus stilingai. „Charlotte‘s Dress“ suderino eleganciją su praktiškumu ir patogiu dėvėjimu augintiniu.

„Charlotte“s Dress“ pavasario/vasaros kolekcija 2018 yra klasikinė, romantiška, rafinuota ir elegantiška. Taip pat ši kolekcija yra išraiškingo nusiteikimo, su įdomiais atspalviais, kurie svyruoja nuo pastelinių iki ryškių spalvų. Kolekciją sudaro: lankeliai, nėriniai, gėlytės, perlai, kurie uždėti ant apykaklės, rankinės, šunų lovos ir drabužiai, kurie yra įvairių formų ir medžiagų. Visa kolekcija skirta svajingam poveikiui, kuris „Charlotte‘s Dress“ įkūrėjus įpareigoja kruopščiai pasirinkti audinius ir taip pat pasirūpinti detalėmis, kurios aprangą daro unikalią. Kolekcijoje siūlomi puikūs raštuoti drabužėliai su taškiukais, širdutėmis ir jūreivio spalvomis. Pasirinkimas spalvų, dirželių, pavadėlių yra kaip visada nepaprastai platus. „Charlotte“s Dress“ produkcijos pirkėjai visada turi daug  pasirinkimų išsirenkant tinkamiausią ir gražiausią savo augintiniui drabužį ar aksesuarą.