Kačių kirpykla 

kaciu kirpykla vilniuje

REGISTRACIJA INTERNETU

 

  • Kačių kirpimas,
  • kačių maudymas.

Kiekvienas katės šeimininkas pripažins – kačių kirpimas arba kačių maudymas – užsiėmimas ne silpnų nervų žmonėms. Dėl šios priežasties „Zoostiliaus“ įkurta kačių kirpykla – puiki išeitis kačių šeimininkams. Jums tereikės džiaugtis galutiniu rezultatu.

Kačių, ypač veislinių, plauko priežiūrai reikalingas ypatingas dėmesys. Mūsų salone naudojamos profesionalios kosmetinės priemonės, kad Jūsų mylimas gyvūnas jaustųsi geriau, kvepėtų ir atrodytų nepriekaištingai. Kvalifikuota salono komanda pasirūpina ramia ir atpalaiduojančia aplinka, kad katės procedūrų metu jaustųsi komfortiškai ir patogiai. Todėl mūsų kačių kirpykla – idealus ramybės ir šilumos kampas Jūsų mylimai katei.

Kačių kirpykloje atliekamas įvairus kačių kirpimas: profesionalūs gyvūnų kirpėjai apkirps Jūsų augintinį pagal veislinius standartus arba atliks stilingą kačių kirpimą. Jei norite paprasto kirpimo, kirpėjai patars, kaip patrumpinti augintinio plaukus, kad jis atrodytų tvarkingai. Kirpykloje katės gali būti skutamos mašinėle, o letenėlių, uodegos ir galvos kailis formuojamas žirklėmis. Iššukuojame letenėlių, galvos ir uodegos kailį.

Tvarkingas kačių kirpimas ir kačių švara svarbi ne tik ruošiantis parodoms, bet ir kasdieniame gyvenime. Tegul Jūsų augintinis visada jaučiasi ir atrodo puikiai.

Kačių maudymas, kirpimas, šukavimas BE NARKOZĖS!

Kaciu kirpykla, kaciu maudymas, kirpimas be narkozes DSC08551

DSC08554 DSC08559