Higienos prekės

higienos-prekes

Higienos prekės šunims
Rūpintis šuniuku ir pratinti šuniuką prie įvairių higienos procedūrų reikia pradėti nuo mažens.
Svarbu šukuoti gyvūno kailį, kad jame nesiformuotų kaltūnai. Taip pat šukuojant kailį, galima patikrinti ar jis neturi blusų ir, ar oda ir kailis yra sveiki bei nėra žaizdelių ar auglių. Todėl šepečiai yra svarbūs auginant namuose šunį.
Taip pat svarbu prižiūrėti šuns ausis. Šunų ausys yra jautrios ir pažeidžiamas, todėl reikia jomis nuolat rūpintis. Negalima naudoti priemonių, kurios skirtos žmonėms, nes jos gali tik pridaryti žalos šuniui. Rekomenduojame naudotis tik šunims gaminamus ausų valymo skysčius ir kitas priemones.
Šuns dantų priežiūra būtina ir reikalinga. Šuns dantis būtina reguliariai rodyti veterinarijos gydytojui, o patiems kiekvieną savaitę savarankiškai apžiūrėti augintinio dantis ir juos valyti. Naudokite tik šunų dantų pastą.
Šuns nagai puikiai dyla pasivaikščiojimų metu, tačiau vis tiek kartais reikia šuns nagus kirpti. Šunų nagų kirpimui būtina naudotis tik tam skirtomis priemonėmis.
Taigi, šunų kirpykloje Vilniuje DOG and CAT rasite visas reikalingas higienos priemonės savo augintiniui ir gausite puikius patarimus, kaip jomis naudotis.

SU SUNIUKAIS