Šunų SPA procedūros 

sunu-spa-proceduros

REGISTRACIJA INTERNETU
Mūsų ištikimiausi draugai – mūsų augintiniai – taip pat nusipelno malonumų ir poilsio. DOG and CAT šunų grožio salonas pasirūpins ne tik Jūsų mylimų augintinių grožiu, bet ir komfortu gražinimosi metu. Salone – puiki specialistų komanda, kuri dirba itin atsakingai ir su didele meile skiria gyvūnams tiek laiko, kiek reikia, kad Jūsų augintinis jaustųsi patogiai, maksimaliai atsipalaiduotų.

Šiltuoju metų laikotarpiu šunims reikia ypatingo rūpesčio. Geriausia dovana, kurią jam galite padovanoti – atvesti jį į mūsų saloną šaldančiai procedūrai, kurios metu Jūsų augintinis atgaus jėgas ir su nauja energija laimingas grįš namo. Sudirgusiems ar nuolat nerimaujantiems šunims siūlome raminančią procedūrą. Vandens, masažo ir kvapų terapija nuramins šuns nervinę sistemą ir jį atpalaiduos. Tinkamai pasirūpinsime ir besišeriančiais šunimis. Procedūros metu Jūsų augintinio plaukai iškrenta natūraliai, o gyvūno oda pamaitinama, saugoma nuo sudirginimo. Sudirgintai ir nuolat sausėjančiai šunų odai siūlome maitinančią procedūrą. O jei Jūsų augintinio kailis skleidžia nemalonų kvapą, ypač sušlapus, atliksime kvapą malšinančią procedūrą, kuri tinka ir profilaktikai nuo kenkėjų.

Procedūrų metu naudojamos tik profesionalios kosmetinės priemonės. Parenkamos priemonės ir darbiniai reikmenys, nesukeliantys gyvūnams streso. Visi Jūsų augintiniai mums ypatingi, todėl su kiekvienu gyvūnu užsiimame individualiai, leidžiame jam maksimaliai mėgautis procedūromis.

Patyręs DOG and CAT SPA salono teikiamus malonumus, švarus ir naujos energijos kupinas Jūsų augintinis ne tik jausis kur kas geriau, atsipalaiduos, bet ir iš naujo sužavės savo šeimininkus, džiugins aplinkinius.