APIE MUS

sunu kirpykla vilniuje, su remeliu

 

Laimingas augintinis – dar laimingesnis šeimininkas. Tuo įsitikinti Jums padės DOG and CAT šunųIngrida Martinkenaite ir sunu kirpykla vilniuje DOG and CAT, ZURNALAS MIESTE ir kačių grožio salonas Vilniuje, kuris siūlo puikias SPA procedūras, pramogas grožio salone ir nepriekaištingos išvaizdos kūrimą Jūsų augintiniams. Gyvūnams suteikiamas puikus naujas įvaizdis ir drauge puiki energija, o jų šeimininkams – didelė džiaugsmo dozė.

Mūsų vardiniame jaukiame DOG and CAT BOUTIQUE-LUXURY-SPA salone Jūsų augintiniui bus skiriamas maksimalus laikas, užtikrinantis puikią SPA dieną, gerą gyvūno poilsį, o naudojami aukščiausios kokybės produktai bei reikmenys garantuos atliekamų procedūrų ir paslaugų kokybę.

DOG and CAT šunų grožio salone Vilniuje veikia šunų kirpykla, kačių kirpykla, šunų boutique (jame rasite vardinių drabužių bei aksesuarų savo augintiniui), galėsite įsigyti tik aukščiausios kokybės kosmetikos ir skanėstų savo mylimiausiems gyvūnams.

Atlikdami šunų ir kačių priežiūros procedūras, nenaudojame narkozės ar slopinančių vaistų – Jūsų gyvūno sveikata ir saugumas yra mūsų komandos prioritetas. Visi salono komandos nariai patys namuose turi augintinių, todėl jų patirtis, meilė gyvūnams ir įgytos kvalifikacijos užtikrina profesionalų bei šiltą aptarnavimą, kokybišką šunų ir kačių kirpimą, kailio pešimą (trimingavimą) bei kitas paslaugas. Maža to, paslaugus salono personalas visada pasirūpins ir augintinių šeimininkų komfortu – būsite pavaišinti kava, arbata, pasiūlysime naudingos ir įvairios užsienio literatūros apie gyvūnus.

DOG and CAT šunų ir kačių grožio salonas įsikūręs itin patogioje vietoje – priešais PC „Ozas“. Tad kol Jūsų mylimas augintinis lepinasi įvairiomis maloniomis procedūromis, Jūs taip pat turite galimybę užsiimti malonia veikla – praleisti laiką parduotuvėse, kavinėse, kino teatre. Mūsų nemokamoje stovėjimo aikštelėje visada rasite vietos savo automobiliui.

Laukiame Jūsų ir Jūsų mylimiausių bei ištikimiausių draugų. Palepinkite juos, o mūsų kolektyvas garantuoja, kad Jūsų augintinis mūsų salone jausis puikiai!