Šampūnai, kondicionieriai

YUUP SAMPUNAI

Šampūnai, kondicionieriai šunims

Grožio kosmetika šunims yra reikalinga, nes padeda šuns kailiui spindėti ir atrodyti sveikam. Šampūnas ir kondicionierius kailiui suteikia spindesio, švelnumo ir sveikumo. Šampūnas šuniui suteikia grožį ir sveikatą, o kondicionieriai palengvina kailio priežiūrą, padeda išvengti sąvėlų. Kondicionierius kailiui suteikia žvilgesio, gyvybingumo, glotnumo ar purumo.

Šuns kailio ir odos priežiūra reikalauja daug pastangų ir laiko, todėl reikia naudoti patikimus ir aukščiausią kokybę atitinkančius šampūnus ir kondicionierius bei reguliariai vesti augintinį į šunų kirpyklą, kad jį maudytų, šukuotų ir esant reikalui apkirptų.

Šunų kirpykla Vilniuje DOG and CAT siūlo ne tik šuns maudymo, kirpimo paslaugas, bet ir itališkų šampūnų ir kondicionierių asortimentą, kuris būtų tinkamiausias Jūsų augintiniui.

Aišku, kad kiekvieno šuns plaukas yra individualus ir negalima griežtai pasakyti, kuris šampūnas ir kondicionierius bus jam tinkamiausias. Geriausia pasikonsultuoti su šunų kirpėja, kuri žino Jūsų keturkojo draugo kailio tekstūrą ir daug gali patarti iš patirties. Visuomet galite kreiptis į šunų kirpykla Vilniuje DOG and CAT specialistes, kurios suteiks profesionalią konsultaciją.