padeka uz suns diena

ŠUNS DIENA

DOG and CAT kartu su Lietuvos kinologų draugija šventė ŠUNS DIENĄ

DOG and CAT šunų ir kačių grožio salonas šventė ŠUNS DIENĄ prie Baltojo tilto. Nors ir oras iš tikrųjų buvo “šuniškas” – lietus nenustojo mūsų šlapinti, bet tai mums nuotaikos nesugadino ir savo įsteigtus prizus už STILIŲ, PAKLUSNUMĄ ir PANAŠUMĄ Į ŠEIMININKĄ mes įteikėme.

prizai suns dienai
Tik mūsų visam kolektyvui labai skaudėjo širdis dėl to, kad žmonės savo apranga pasirūpino, o savo augintinių apranga pasirūpino tik vienas kitas šeimininkas. Juk šunys irgi serga peršalimo ligomis. Todėl esant tokiam lietingam ar šaltam orui šunis rengti BŪTINA! Jei nežinote kur įsigyti gerų, kokybiškų drabužių šunims, užsukite į DOG and CAT šunų kirpyklą Vilniuje.

“Lietuvos kinologų draugija nuoširdžiai dėkoja už dalyvavimą „Šuns dienos” renginyje prie Baltojo tilto. Džiaugiamės, kad oras jūsų neišbaidė, o nuotaika, nors ir šlapia visų buvo labai gera.
Ačiū, kad palaikėte šią iniciatyvą, kartu skatinote visuomenės toleranciją augintiniams, na, o kitais metais tikimės puikaus oro, didelio būrio dalyvių ir, žinoma, dar didesnio būrio žiūrovų.
AČIŪ, KAD KURIATE GYVŪNUS MYLINČIĄ ŠALĮ!”

Pagarbiai,
Lietuvos kinologų draugijos
Mokymo centras,
Augustė Daukšienė