1-virsus

DOGandCAT. ONLINE – nauja internetinė parduotuvė

Dog and Cat – šunų ir kačių grožio salonas turi elektroninė parduotuvę

Dog and Cat – šunių ir kačių grožio salonas klausosi ir pildo savo klientų poreikius. Atsižvelgiant į klientų poreikius, buvo sukurta elektroninė parduotuvė – DOG&CAT.online tam, kad naminių gyvūnų mylėtojams būtų patogu ir greita apsipirkti internetu. Elektroninė parduotuvė skirta šunų ir kačių šeimininkams, kurie rūpinasi savo augintiniais, vertina kokybę, unikalumą ir nori sutaupyti laiko apsiperkant.

DOG&CAT.online parduotuvė siūlo platų pasirinkimą kokybiškų šunų ir kačių priežiūros priemonių ir reikmenų. Jus elektroninėje parduotuvėje rasite:

DOG&CAT.online parduotuvė užtikrina malonų aptarnavimą ir lengvą bei greitą apsipirkimo būdą. Visuomet galima gauti nemokamą konsultaciją telefonu.

Elektroninės parduotuvės kūrėjai yra žmonės, kurie rūpinasi, globoja ir myli gyvūnus. Dog and Cat – šunų ir kačių grožio salone dirba specialistai, kurie ne vienerius metus rengia, puošia bei maitina savo augintinius elektroninės parduotuvės siūlomais produktais.

Parduotuvėje rasite ne tik kokybiškus produktus, bet visame pasaulyje gerai žinomus prekinius ženklus:

  • DOGGYDOLLYdrabužėliai šunims iš Tailando. Šie drabužėliai yra unikalaus dizaino, tačiau prioritetas skiriamas augintinio patogumui, todėl keturkojis draugas visuomet patogiai jaučiasi su DOGGYDOLLY drabužiais.
  • „Charlotte‘s Dress“itališka produkcija Jūsų augintiniams (suknelės, naktiniai, pižamos, maikutės,  aksesuarai, pavadėliai, rankinės, guoliai bei sauskelnės). Medžiagos kokybiškos ir viskas pagaminta Italijoje. Su „Charlotte‘s Dress“ produkcija suderinsite eleganciją ir patogu bei praktiška augintinio atrodymą.
  • LISHINUpavadėliuose yra automatinis blokavimo mechanizmas, kuris užtikrina Jūsų augintinio saugumą. Šio pavadėlio konstrukcija užtikina patogų jo naudojimą.
  • ItališkaYUUP kosmetika (šampūnai, kondicionieriai, balzamai, kaukės) ir kvepalai sukurti specialiai šunims naudoti tiek profesionaliai, tiek namų sąlygomis.
  • Tractive MOTION– tai stebėjimo įrenginys, kuris padeda gyvūnų šeimininkams sekti savo keturkojų draugų sveikatą ir aktyvumą 24 valandas per parą. Jūs gausite duomenis ir statistiką tiesiai į išmanųjį telefoną, naudodami nemokamas Tractive MOTION app pritaikytas iPhone ir Android.

Be visiems puikiai žinomų ir kokybiškų prekės ženklų, DOG&CAT.online parduotuvė turi ir kitų unikalių pasiūlymų Jūsų naminiams gyvūnams:

  • išskirtinio dizaino žaislus,
  • patogias automobilines kėdutes saugiam Jūsų augintinių pervežimui,
  • laiptukus mažiems ar sergantiems šuniukams, kurie patys negali pasiekti šeimininko lovos be Jūsų pagalbos.
  • ir dar daug daug įvairių, malonių smulkmenų.